
Konica Minolta bizhub C268i (мер. принтер/копір/сканер/дуплекс)
- В наявності
- Код: AF1F021
106 200 ₴
- +380 (67) 403-78-73
- +380 (63) 128-81-41
- +380 (50) 632-77-50
Акційна комплектація:
- Базовий блок з автоподавачем
- Стіл-підставка
- TN-331K (ресурс 28000 копій)
- TN-331CMY (ресурс 28000 копій)
Konica Minolta bizhub C268i - кольоровий багатофункціональний пристрій формату SRA3 зі швидкістю друку до 26 стор./хв. А4 у кольоровому та чорно-білому режимах. Оснащений 7-дюймовою кольоровою сенсорною панеллю керування з регульованим кутом нахилу та сучасним інтерфейсом користувача для швидкого доступу до функцій пристрою. Стандартний реверсивний автоподавач документів (ARDF) забезпечує високошвидкісне двостороннє сканування до 70 зображень за хвилину, підвищуючи ефективність обробки документів.
Переваги:
-
Швидкість A4 / A3: 26/15 хвилину в чорно-білі і кольорові аркуші
-
Робота з носіями різних форматів від A6S до SRA3
-
друк банерів до 1,2 м та щільність паперу до 300 г/м²
-
Висока продуктивність
-
Велика ємність лотків
-
Оперативна пам'ять 6 ГБ, microSD диск 128 Гб
-
Економічність друку А3 формату в кольорі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Konica Minolta |
| Метод друку | Лазерна |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | БФП |
| Функції БФП | Копір, Факс, Сканер, Принтер |
| Мережеві протоколи | TCP/IP (IPv4 / IPv6); SMB; LPD; IPP; SNMP; HTTP(S); Bonjour |
| Масштабування | 25-400 % з кроком 0,1 %, Автомасштабування |
| Ресурс девелопера | 600 000 |
| Автоматичний дуплекс | стандартно |
| Лотки для паперу | 500 аркушів, A5 - A4, 60 - 256 г/м2 |
| Ємність лотків | Стандартно: 1150 аркушів; максимально 3650 аркушів |
| Швидкість копіювання/ друку A4, (стор/хв) | 26 стор./хв |
| Швидкість копіювання/ друку A3, Ч/Б (стор/хв) | 15 стр/хв |
| Перша копія/ відбиток, Ч/Б (сек) | 5.2 |
| Перша копія/ відбиток, колір (с) | 6.8 |
| Роздільна здатність копіювання (dpi) | 600 x 600 dpi |
| Роздільна здатність друку (dpi) | 1 800 x 600 dpi, 1 200 x 1 200 dpi |
| Роздільна здатність сканування (dpi) | Максимально 600 x 600 dpi |
| Розміри (ШхГхВ, мм) | 615 x 688 x 899 мм |
| Вага (кг) | Приблизно 85 кг (без додаткових опцій) |
| Лотки для паперу (додатково) | Лоток 3: 500 аркушів; A5-A3; 60-256 г/м2, Лоток 3 + 4: 2 х 500 аркушів, A5 - A3, 60 - 256 г/м2, Лоток великої ємності: 2 х 500 аркушів; A4; 60-256 г/м2 |
| Пам'ять (стандартно), Мб | 6144 Мб |
| Лоток ручної подачі | 150 аркушів, A6-SRA3, користувальницький формат, банер, 60-300 г/м2 |
| Жорсткий диск (стандартно), Гб | 128 Гб (microSD) |
| Інтерфейси (стандартно) | 10/100/1 000-Base-T Ethernet; USB 2.0; Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac (опціонально) |
| Мови опису сторінок | PCL 6 (XL3.0); PCL 5c; PostScript 3 (CPSI 3016); XPS |
| Швидкість сканування | до 70 сторінок за хвилину |
| Формат паперу | A6-SRA3, користувальницькі формати; банер максимально 1 200 × 297 мм |
| Живлення | 220-240В, 50/60 Гц, менше 1.58 кВт |
| Ресурс тонера TN - 331 (Black) | 28000 |
| Ресурс тонера TN - 331 (CMY) | 28000 |
| Користувацькі характеристики | |
| Щільність паперу | до 300 г/м2 |
| Максимальний розмір друку | SRA3 |
| Швидкість ч/б друку (стор А4) | 18 - 30 |
| Кольоровість | Кольоровий |
- Ціна: 106 200 ₴






