Алматинська, 2/1, офіс 33, Київ, Україна
+380 (67) 325-91-00
+380 (67) 403-78-73
+380 (63) 128-81-41
вверхвниз
Новинка

Опис товару


Canon imageFORCE 1440 - нове обладнання з офіційною гарантією від Canon 12 місяців.
Монохромний лазерний потужний БФП для друку на аркушах формату А4.
Важливо! Пристрій не комплектується стартовим тонером! Додатково потрібно придбати: Тонер Canon Т13 (ресурс 10600 сторінок)
Монохромний лазерний потужний БФП для друку на аркушах формату А4. Ідеально підходить для офісів, розрахований для середніх обсягів друку.
Переваги:
- Друк (40 стр/хв), копіювання, сканування і відправка
- Роздільна здатність друку 1200 x 1200 dpi
- Двосторонній друк і сканування однопроходная
- Підключення до мобільних пристроїв
- Функція підключення до хмари
- Можливість підключення до мережі Wi-Fi, за допомогою USB і QR-коду
- PDF шифрування і підписом пристрої
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Метод друку | Лазерна |
| Живлення | 220-240 В, 50/60 Гц |
| Тип пристрою | БФП |
| Формат паперу | А4 |
| Швидкість сканування | Одностороннє сканування: 50 (чорно-біле), 40 (кольорове). Двостороннє сканування: 100 (чорно-біле), 80 (кольорове) |
| Час виходу першої копії | 6.1 сек. або менше |
| Мережеві протоколи | TLS 1.3, IPSec (FIPS140-3), IEEE802.1X автентифікація, SNMPv3, WPA3 |
| Протоколи зв'язку | FTP (TCP/IP), SMB3.1.1 (TCP/IP), WebDAV, E-mail/I-Fax: SMTP, POP3, доступний метод автентифікації OAuth 2.0 в Microsoft 365 та Google Workspace |
| Інтерфейси (стандартно) | 1000Base-T, 100Base-TX, 10-Base-T, USB 2.0, Wi-Fi (IEEE 802.11 b/g/n) |
| Роздільна здатність друку (dpi) | 1200 x 1200 |
| Роздільна здатність копіювання (dpi) | 600 x 600 |
| Роздільна здатність сканування (dpi) | оптичне: до 600 x 600 dpi; покращена якість: 9600 x 9600 dpi |
| Лоток ручної подачі | 100 аркушів (80 г/м2) |
| Автоматичний дуплекс | Так |
| Швидкість копіювання/ друку A4 (стор/хв) | 40 стр/хв |
| Пам'ять (стандартно) | 1 Гб, 4 Гб eMMC |
| Пристрій подачі паперу | касета на 250 аркушів (60-120 г/м²) |
| Двосторонній друк | до 33.6 зобр./хв. |
| Ресурс тонера T13 Black | 10600 сторінок |
| Розміри (ШхГхВ, мм) | 420 x 460 x 375 мм |
| Вага (кг) | Прибл. 17,2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Щільність паперу | до 256 г/м2 |
| Кольоровість | Монохромний (ч/б) |
| Максимальний розмір друку | A4 |
| Швидкість ч/б друку (стор А4) | 31 - 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 000 ₴


