Алматинська, 2/1, офіс 33, Київ, Україна
+380 (67) 325-91-00
+380 (67) 403-78-73
+380 (63) 128-81-41
Опис товару


Canon imageFORMULA DR-S130 - прискорюйте робочі процеси обробки документів за допомогою високошвидкісного кольорового сканування зі швидкістю 30 стор/хв та 60 зобр/хв за допомогою АПД на 60 аркушів. Компактна конструкція та елегантний дизайн.
Переваги:
- Найвища швидкість сканування 30 зобр/хв
- Сенсорний екран
- Низьке енергоспоживання
- Сканування до 4000 документів в день
- Пристрій автоматичної подачі документів на 60 аркушів
- Двостороннє сканування на різноманітних матеріалах
- Безшумність роботи, компактність і стильний дизайн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип сканеру | Протяжний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Споживана потужність | до 23 Вт при роботі |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 1x1 / USB 2.0, Wi-Fi IEEE802.11b/g/n |
| Живлення | 220-240 В / 50/60 Гц |
| Формат | А4 |
| Автоподавач документів | до 60 аркушів |
| Джерело світла | 3-кольоровий світлодіод (RGB) |
| Роздільна здатність сканування (dpi) | 600 x 600 |
| Розміри (ШхГхВ, мм) | 291 x 600 x 378 (відкритий лоток) |
| Вага (кг) | Прибл. 3,3 кг |
| Швидкість кольорового сканування документа | 60 стор/хв |
| Градація кольорового сканування | 24 біт |
| Градація сканування з відтінками сірого | 8 біт |
| Рекомендований робочий день | 4000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 160 ₴



