Корзина
140 отзывов
УкраинаКиевАлма-Атинская, 2/1, офис 3302090
+380
44
501-31-98
+380
67
325-91-00
+380
95
105-89-75
ПП «Бест Прінт»
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Konica Minolta bizhub PRESS C6000 у «Карбон-Сервісі»

Konica Minolta bizhub PRESS C6000 у «Карбон-Сервісі»

Konica Minolta bizhub PRESS C6000 у «Карбон-Сервісі»

У липні в друкарні «Карбон-Сервис» компанією ДП «Коника Минолта Украина» інстальовано нову друкарську машину Konica Minolta bizhub PRESS C6000 (аналогічна вже працює в «Карбон-Сервісі), продуктивність якої -- 60 ст./хв. ф. А4 або 34 ст./хв. А3.

Максимальний формат друку -- 330х487 мм, із можливістю друкувати банери розміром 330х1200 мм.

Серед переваг Konica Minolta bizhub PRESS C6000 -- можливість працювати з фактурним папером та папером до 300 г/м2 (включаючи друк з обох боків), чудова кольоропередача, чимало можливостей фінішної обробки.

Цифрова друкарська машина Konica Minolta bizhub PRESS C7000P, що її придбано в 2011 р. (http://printus.com.ua/Novosti-v-Ukraine/konica-minolta-bizhub-press-c6000-v-lkarbon-servsr.html), за два роки відпрацювала понад половину заявленого ресурсу, і показники лічильника стрімко продовжували збільшуватися  (за паспортними даними, ресурс її становить 6 млн. копій А4). І хоча машина забезпечувала чудову якість друку і нагальної потреби міняти її на нову не було, ми отримали від постачальника дуже вигідну пропозицію, від якої не змогли відмовитися. Таким чином, рішення замінити машину було хоча й спонтанним, проте зваженим. Наше підприємство націлене на тривалу успішну роботу на ринку комерційної оперативної поліграфії України, до того ж з нашими обсягами виробництва, які постійно зростають, ми б дуже швидко були змушені замінювати машину на нову.

Деталей розкривати не хотілося б, але насамперед йдеться про обмін устаткування на умовах схеми Trade-In і домовленість щодо подальшої ефективної та тривалої співпраці.
Фактично, розподілу замовлень за видами між машинами ми не практикуємо. Всі наші машини завжди перебувають у ідеальному технічному стані і готові друкувати будь-які замовлення. Свого часу першу нашу машину Konica Minolta bizhub PRESS C6000 ми придбали, щоб забезпечити безперервну роботу відділу цифрового друку, якщо одна з машин проходить планове ТО, або не порається з навантаженням. Сьогодні дедалі більше обидві машини друкують одночасно, і друкарі розподіляють навантаження у такий спосіб, щоб не доводилося водночас проводити профілактику обох машин.
Тепер друкарня «Карбон-Сервіс» гарно і якісно технічно вкомплектована. До кінця цього року планується інсталювати обладнання з виготовлення твердої палітурки для малотиражної продукції.

Предыдущие новости